Hakkımızda  

 

Yıl 1977…

Keçoğlu Makina Galerisi – Salih Keçoğlu ismiyle sanayi dikiş makinaları ve yedek parçaları satışı ile başlayan iş dünyasındaki Keçoğlu markası, bugün sektöre çok geniş yelpazede çözümler sunan bir şirket halini almıştır.
Şirket; Ekrem, Süleyman, Cemil ve Ali Keçoğlu kardeşlerin 1990 yılında Merter’de kurulan Keçoğlu Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. adı altında faaliyetlerini düzenlemeleri neticesinde, başarı grafiğini hızla yükseltmiştir.
Konfeksiyon sektörüne yönelik teknoloji, yedek parça ve servis hizmetini başarıyla sunan şirketimiz bugün; 65 profesyonel çalışanı, Siteler/Ankara, Osmanbey/İstanbul, Serbest Bölge/Tuzla şubeleri, İzmir, Bursa, Konya, Gaziantep, Adana ve İstanbul Satıcı Bayileri ile mutlak müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen ve gerçek bir çözüm odaklı şirkettir.

Dünyanın pek çok ülkesinden ileri teknoloji ürünleri konfeksiyon sektörünün faydasına sunan Keçoğlu’nun mümessillikleri ise şu şekildedir:


- SIRUBA Sanayi dikiş makinaları / TAIWAN
- BROADEN Sanayi dikiş makinaları / TURKİYE 
- KM Kesim sistemleri, makasları / JAPONYA
- NOVOCUT CAD/CAM Bilgisayarlı kalıp hazırlama sistemleri / ALMANYA
- JUİTA dikiş otomatları / ÇİN

- SUOTE Sipesyal dikiş makinaları / ÇİN
- GROZBECKERT Dikiş makina iğneleri / ALMANYA
- MURATA Çok iğneli makinalar / TAIWAN
- ZUSUN Etek baskı makinaları / ÇİN
- SBEC Elektronik iğne dedektörleri / ÇİN
- ESCA Her Çeşit Bol Yedek parçalar

Doğru, dürüst ve güvenilir hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Keçoğlu, dünyada yaşanan gelişmeleri konfeksiyon sektörüne aktararak sektörün entegrasyonunu tamamlamasını ve üreticilerimizin dünya liginde başarıya koşabilmesinin teminini ilke edinmiştir. Dünya fuarlarında son sergilenen ürünleri takip ederek ithalattan perakendeye kadar geniş bir yelpazede çalışmalarını yürüten şirketimiz, haklı bir güveni kazanmıştır.

Bünyemizdeki 20 teknisyen ile Türkiye’nin dört bir yanına hatta yurt dışına hizmetler sunan Keçoğlu, yerinde servis veya şirket merkezine makine getirmek suretiyle hızlı ve verimli bir şekilde ileri teknoloji ile hizmetlerini sunmaktadır.Ayrıca zengin yedek parça çeşidi ile mümessili olduğumuz markaları temsil etmekte yüksek bir hizmet anlayışı sunan Keçoğlu, diğer makine gruplarına bile hizmet verebilecek zengin bir yedek parça portföyüne sahiptir. Günlük kullanılan kesimhane grubu parçalarının yanı sıra istenen diğer parçaları da bulabilmek mümkündür.

Seçkin bir Teknik Servis anlayışına sahip olan şirketimiz,tüm müşterilerine yurdumuzun hangi bölgesinde olurlarsa olsunlar profesyonel hizmet sunmaktadır. Sattığımız ürünlerde sunduğumuz “Keçoğlu Güvencesi” ürünlerimizin tercih sebeplerinin başında gelmektedir. Ayrıca şirketimizden yetişen bir çok teknik eleman,sektöre halen hizmet vermeye devam etmektedir.

Ülkemizin ihracattaki en başarılı sektörü tekstil ve hazır giyimin ihtiyacı olan makine, yedek parça ve servis hizmetini yıllardır sunan Keçoğlu Makina,edindiği bilgi birikimi ve tecrübeyi profesyonel kadrolarıyla müşterilerine sunmaktadır.

Güven, teknoloji ve tecrübe Keçoğlu’nda birleşerek size uzanıyor.

1977’den beri…

Saygılarımızla...

 

Telif Hakkı © Keçoğlu Makina Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi